neděle, září 14, 2008

Poctivé úplatkářství v ODS

JAB mě dovedl až na tuto stránku, která je svým obsahem dost děsivá.

Myslím, že místo psaní dlouhého příspěvku na toto téma, bude pro každého lepší přečíst si rovnou výše uvedenou stránku a učinit si názor vlastní. Je to opravdu počteníčko.

Článeček ve zkratce popisuje, jak to máme pěkně zorganizované v té naší politice. My jsme u kormidla a my vám dáme zakázky za státní peníze, ze kterých nám odvedete procentíčko dle oficiálního neveřejného ceníčku, abychom zase my měli na tu naši politiku a mohli i nadále zůstat u kormidla a tím vám mohli přidělovat zakázky za státní peníze, ze kterých... Zkrátka jak se říká, dobré účty dělají dobré přátele občanské demokraty.

Celá záležitost nepostrádá vtipu, když se v přepisu rozhovoru řeší, že někteří jedinci z ODS si bohužel nekontrolovaně ukrajují svůj díl z dílu ODS ukrajovaného ze zakázek za státní peníze.

Kde udělali soudruzi z NDR funkcionáři z ODS chybu? A kde jsme ji udělali my?

1 komentář:

Blogger řekl(a)...

Sociální obchodování spočívá v otevření trhů pro každého. Na eToro se můžete spojit, obchodvat a sdílet znalosti s miliony obchodníků a investorů. Navíc můžete kopírovat obchodní rozhodnutí obchodníků, kteří odpovídají vaší strategii. Registrujte se nyní a získejte chytřejší obchodní rozhodnutí využitím rozumu našich obchodníků s nejlepšími výsledky.

Obchod odkudkoli - Váš čas je peníze. Obchodujte na počítači, tabletu a mobilu

Otevřené obchody na eToro: 227,651,647